Saffron and Nougat Ice Cream

[vc_row css=”.vc_custom_1447665493143{padding-top: 15px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Vivamus sed fermentum tellus. Donec quis elit sapien. Aliquam commodo tortor nisi, nec varius mi finibus at. In nulla libero, dictum vel orci at, congue pretium tortor. Ut ullamcorper volutpat lectus. Sed in gravida mauris. Nam consectetur varius libero, nec scelerisque mauris fermentum eu. Nulla rutrum vitae nulla iaculis lacinia. Integer eu efficitur purus. Nullam vehicula sapien eget tellus rhoncus vestibulum. Donec eu ante ullamcorper nunc rutrum efficitur tincidunt sit amet felis. Nulla tincidunt lorem sodales, dignissim nulla non, pulvinar quam. Sed cursus massa et rutrum sodales. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1447666404741{padding-top: 25px !important;}”][vc_column][mkdf_blockquote text=”Mix flour, basil, and beef bouillon together in a bowl. Stir black pepper into skillet with the pan drippings and cook for 1 minute. ” width=”92%”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1447665503699{padding-top: 20px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Nam vehicula commodo pulvinar. Morbi vel luctus dui. Maecenas faucibus dignissim ante, et sollicitudin eros rutrum viverra. Sed viverra leo eget aliquam ultricies. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam tempor dolor id odio luctus, a condimentum dolor efficitur. Integer tincidunt diam urna, vitae dignissim tellus imperdiet ut. Nunc nec porta magna. Pellentesque facilisis ante vel dolor posuere, id sagittis eros laoreet. Sed a lacinia justo.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Sorry, the comment form is closed at this time.

Recenzii Reale

Ce spun Oaspeții Noștri

M

Mircea T.

★★★★★

Mâncare excelentă, muzică nu prea tare, locuiesc în apropiere și e mult mai bine decât să comanzi mâncare la domiciliu.

A

Ana P.

★★★★★

Curat, liniște, personal amabil și discret.

C

Carmen V.

★★★★★

Am mâncat aici de nenumărate ori de-a lungul anilor, de fiecare dată cu aceeași plăcere. Mâncare proaspătă și gustoasă, servire excelentă.

A

Alina A.

★★★★★

Am fost de 3 ori în ultima lună. Arată foarte frumos interiorul, elegant. Servire foarte rapidă. Am încercat gustări vegetariene, pește, pastramă, pizza, lava cake, papanași — de fiecare dată delicioasă. Personal prietenos și profesionist. Recomand cu încredere.

Comandă sau rezervă pe WhatsApp